اصول تغیر دکوراسیون در فصل پاییز دررنگ پرده زبرا

پاییز یعنی رنگ های گرم و تیره تر. از رنگ هایی مانند زرد خردلی، خرمایی مایل به قرمز، و رنگی استفاده کنید. رنگ های طبیعت را نیز می توانید به این ترکیب اضافه کنید رنگ هایی مانند سبز، برنزی و قهوه ای. علاوه بر رنگ های طبیعی، دکور های الهام گرفته شده از طبیعت نیز این موقع از سال بسیار مورد استفاده اند.
درختان، برگ ها، کدو تنبل، و میوه های کاج، همه از جلوه های زیبای پاییز هستند که می توانند الهام بخشتان باشند. استفاده از چنین مواردی در دکور به فضای خانه حسی دنج انتقال می دهد. مثلا می توانید زیر میزهای شیشه ای و یا در ویترین از برگ های مصنوعی استفاده کنید.

شما میتوانید در انتخاب رنگ پرده زبرا خود از رنگ های گرم مانند قهوه ای ،خرمایی یا سرخ استفاده کنید.
به هر دلیلی که تغییر دکوراسیون می دهید حتما فصل را نیز در نظر بگیرید، چون می تواند در چیدن دکور به خوبی الهام بخشتان باشد. شاید هر فصل تغییر دکور دادن به نظر مشکل بیاید، اما وقتی ببینید تغییر های ارزان قیمت و کوچک چه تاثیرات بزرگی می گذارند شگفت زده خواهید شد. همچنین وقتی یکسال این کار را انجام بدهید می توانید دکور هر فصل را کنار بگذارید تا دوباره سال بعد مورد استفاده قرار دهید.
پرده زبرا موجود در بازار در زمینه رنگ گرم از تنوع بیشتری برخورداراست.بیشتر طرح های زبرا به نظر من گرم میباشد که بهتر بود تولید کنندگانه پارچه در زمینه رنگ های سرد نیز همت بیشتری میکردند.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل در فصل پاییز

 

درباره decorpardeh

دکورپرده تولید کننده پرده زبرا و کرکره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 13 + هجده =