قیمت پرده زبرا تحت تاثیر قیمت دلار و آلومنیوم میباشد

قیمت پرده زبرا

قیمت پرده زبرا

پرده زبرا که یکی از مدنترین پرده های موجود در بازار میباشد حدود ۵ سال هست که بطور جدی جزو سبد تزینات منزل برای مشتریان مدرن شده است قیمت پرده زبرا از همان ابتدا دارای روند نسبتا  پا برجایی داشته است در حقیقت نحوه قیمت گذاری پرده زبرا دستخوش مسایلی مانند قیمت خام پارچه زبرا چه پارچه زبرای شرکت بریلنت ترکیه یا پارچه های وارداتی از کشورهای چین و کره و غیره میباشد.

البته قیمت آلومینیوم بدلیل استفاده از آلومینیوم در قاب پرده نیز بسیار تاثیر گذار است البته اکثر تولید کنندگان پرده زبرا تمایل برای بالا بردن قیمت پرده زبرا نشان نمیدهند شاید بخاط بازار بسیار رقابتی این محصول است اما شرکت دکورپرده نیز در قیمت گذاری پرده زبرا خود از فرمول بسیار دقیقی استفاده نموده تا نه در حق مشتریان نه در حق سرمایه گذاران شرکت هیچ اجهافی صورت نگیرد  بنابراین به یک قیمت برد برد بین تولید کننده و مصرف کننده رسیده است

هرچند قیمت پرده زبرا توسط بعضی واسطه های بازار گاهی اوقات دستخوش قیمت گذاری بی اصل و اساسی میشود اما دکورپرده مفتخر است که قیمت پرده زبرای خود را برای مشتری دارای ثبات و نرخ عادلانه نموده است.

قیمت پرده زبرا نیز دستخوش دلار هم میشود چون تمامی پارچه های موجود وارداتی میباشند و به نرخ روز دلار خریداری میشوند.

ساختار پرده زبرا از تور و پارچه میباشد که به صورت راه راه مساوی و با ظرافت هر چه تمام بافته شده است و به شکل دو لایه موازی بر روی هم قرار میگیرد . پرده زبرا با طراحی زیبا و بدیع، این امکان را به شما می دهد که با بالا و پایین کردن این دو لایه بر روی هم، مقدار نور را به صورت دلخواه تنظیم کنید. در صورت نیاز میتوان پرده را کاملا در قسمت بالا و یا هر اندازه ای که مورد دلخواه خودتان باشد جمع نمود و از نور کامل بهره برد. این نوع پرده درطراحی دکوراسیون داخلی ساختمان نقش برجسته ای را ایفا کرده است.

دکورپرده تولید کننده پرده زبرا با بیش از 200 طرح و رنگ

پرده زبرا

مشتریان عزیز برای اطلاع از لیست قیمت زبرا میتوانند با شماره های ۰۲۱۶۶۰۰۶۷۹۲ ،۰۲۱۸۸۴۹۵۴۱۲ ،۰۹۳۷۴۵۸۷۲۴۹ ،۰۹۱۰۶۸۰۳۳۶۱

در ساعات ۹ الی ۲۲ شب حتی در ایام تعطیل تماس حاصل فرمایند.

درباره decorpardeh

دکورپرده تولید کننده پرده زبرا و کرکره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دو × 5 =