پرده دو مکانیزم سه بعدی:

از الزامات هر خانه ای داشتن نور کافی است که با  پنجره مهیا می شود.

همانطور که میدانیم پوشش پنجره پرده است. امروزه تنوع زیادی در مدل ها طرح ها و رنگ ها وجود دارد که هر خانواده ای بسته به نوع دکور خانه خود آن را انتخاب می کند.

پرده دو مکانیزم سه بعدی

2mekanizm-3d

پرده های دو مکانیزم اغلب به شب و روز معروف هستند که علت آن داشتن شید( آستر) است که در روشنایی روز این امکان را می دهد که از نفوذ نور به داخل خانه جلوگیری کنید.

پرده دو مکانیزم سه بعدی

2mekanizm-3d

این نوع پرده ها اکثرا به صورت چاپی هستند و قابلیت چاپ هر تصویری حتی تصاویر شخصی را دارد.

پرده های دو مکانیزم دکور پرده دو دسته اصلی تقسیم میشوند:

1.پرده های دو مکانیزم سه بعدی:

این پرده ها که با پارچه های از پیش آماده بافته شده توسط کارخانه های معتبر مونتاژ و تولید می شوند. به پرده های دو مکانیزم سه بعدی به صورت خلاصه همان پرده های دو مکانیزم بافتی هم میگوییم.

پرده دو مکانیزم سه بعدی

2mekanizm-3d

 

2.پرده های دو مکانیزم سه بعدی با چاپ اختصاصی:

این نوع پرده خود به سه نوع تقسیم میشود:

-پرده های دو مکانیزم سه بعدی با چاپ اختصاصی با تور لاندا ست. این تورها بسیار ظریف تر از نوع های دیگر هستند اما شاید به خوبی تصویر چاپی را نشان ندهد. البته هنگامی که آستر زیر آن پایین باشد وضعیت بهتر است.

-پرده های دو مکانیزم سه بعدی با تور پاناروما هست که از باندهای 2سانتی و تور تشکیل شده و برای پرده چاپی دو مکانیزم این نوع بهتر است ولی ظرافت نوع لاندا را ندارد.

-پرده دو مکانیزم سه بعدی که در واقع کاری ابتکاری از شرکت دکور پرده است از یک لایه پرده زبرا و یک شید پارچه ای تصویری که با دستگاه uv چاپ شده اند ساخته شده است. این نوع فوق العاده زیبا و خاص است. در اصل شما هم پرده زبرا چاپی دارید و هم شید پارچه ای تصویری که این دو برای نشان دادن حالت سه بعدی باید روی همدیگر تنظیم شوند.

درباره decorpardeh

دکورپرده تولید کننده پرده زبرا و کرکره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *