پرده زبرا در آستانه عید نوروز ۱۳۹۸

پرده زبرا در آستانه عید نوروز ۱۳۹۸ ، عید نوروز که یکی از مهمترین عید های ما ایرانیان است ارثیه بسیار گرانبها از اجداد ما میباشد .ما ایرانی ها هر ساله با نزدیک شدن به عید نوروز شروع به خانه تکانی و تغییر وضعیت ظاهر خود و خانه خود میکنیم طبیعی هست یکی از جلوه های زیبایی خانه پرده میباشد .

پرده که از دیر باز به عنوان حیا و حریم زیبایی خانه مورد توجه بود با تغییر سبک زندگی تغییرات بسیاری یافته است من به شما میخوام پرده زبرا را معرفی کنم چون هم شیکه و هم مدرن  ویژگی منحصر بفرد پرده زبرا که قابلیت تنظیم نور و مقاومت این پرده در مقابل گردو خاک و کثیفی  سالهاست که مهمان خانه ما ایرانی ها شده است.

پرده زبرا دکورپرده با بیش از ۲۰۰ طرح و رنگ جذاب قابل ارائه به شما مشتریان عزیز است من پرده زبرا  را دوست دارم چون زحمت تمییز کردنش نسبت به پرده های دیگه کمتره.

شرکت دکور پرده در آستانه عید نوروز با برگزار کردن جشنواره های نوروزی و تخفیفهای ویژه ای را برای شما در جهت خرید پرده زبرا در آستانه عید نوروز در نظر میگیرد.

پرده زبرا یکی از بهترین پرده های دکورپرده

پرده زبرا

پرده زبرا چیست:

پرده زبرا نوعی پرده است که بصورت دولایه تولید میشود و با باز و بسته کردن آن میتوان میزان نور ورودی به اتاق را تنظیم کرد در اصل جزو دسته های پرده ای شید رول قرار میگیرد.البته در حقیقت پرده زبرا که پارچه ای بافته شده از تور و پارچه است از دوباند تشکیل شده است که از قرار گرفتن باند و تور بر روی یکدیگر بصورت پرده ای با خاصیت و پر کاربرد است هر روز بیشتر از دیروز مورد استقبال در خانه های ایرانی میباشد.من به شما توصیه میکنم حتما از پرده زبرا در آستانه عید نوروز ۱۳۹۸ استفاده کنید تا خانه ای مدرن و جذاب را در آستانه این عید بزرگ به مهمانان خود ارائه دهید.البته زوجهای جوان علاقه بیشتری به خرید این نوع پرده نشان میدهند شاید بخاطر شناخت بیشتری است که از این پرده دارند.

درباره decorpardeh

دکورپرده تولید کننده پرده زبرا و کرکره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهار + نه =