پرده کرکره

پرده کرکره که یکی از انواع پرده مدرن است سالهاست در کشور ما مورد استفاده قرار میگیرد قدمت این پرده حتی به پیش از انقلاب برمیگردد در انوع  و رنگهای مختلفی عرضه میشود.

چرا باید از این پرده استفاده کنیم :

این محصول  از آلومنیوم ساخته میشود و فوق العاده تمییز کردن آن ساده میباشد و در ضمن چون از جنس فلز میباشد قابل اشتعال نمی باشد فوق العاده استاندارد و زیبا میباشد البته نام دیگر آن پرده سوئدی میباشد.

"<yoastmark

پرده سوئدی:

این پرده ها  در تمام خانه های آمریکا بصورت پلتفرم استاندارد نصب میباشد .

نکاتی در مورد تولید :

ما توانایی تولید انواع آن را حتی بصورت چند رنگ را دارد البته کمی به قیمت  افزوده میشود شایان ذکر است حداکثر عرض این پرده ها با توجه به محدودیت دستگاه  حداکثر ۲۲۵ سانت میباشد. دستگاه تولید این پرده بطول تقریبی ۵ متر نیاز به فضای لازم جهت تولید و سپس مونتاژ پرده دارد البته دستگاه ها در انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی تقسیم میشود.

 ضایعات آلومنیوم و پرده :

یک نکته جالب اینکه این پرده ها رو برخی افراد وقتی خراب میشود به عنوان ضایعات آلومنیوم به قیمتی خوب میخرن پس شما پرده ای خریداری کردید که در آینده ارزشمند است و بعنوان ضایعات آلومنیوم قابل فروش است.در بعضی مواقع از فروش انها سود هم خواهید کرد.

در پایان :

اگر بدنبال یک پرده شیک با قابلیت های منحصر بفرد تنظیم نور هستید این پرده یکی از بهترین پردهای روز و مدرن با ویژگیهای منحصر بفرد است البته در ایران بیشتر در ادارات وشرکتها مورد استفاده قرار میگیرید در منازل هم بیشتر در آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد.مدت زمان لازم برای تولید این پرده در صورت عادی بودن سفارش بین ۲ تا ۴ روز کاری بطول می انجامد البته در صورتی که مشتری عجله داشته باشد شرکت توانایی تولید یک روزه هم دارد.

 

 

درباره decorpardeh

دکورپرده تولید کننده پرده زبرا و کرکره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 + نه =