حساب کاربری

درباره ما

حساب کاربری

حساب کاربری چیست؟
حساب کاربری در واقع مجموعه امکاناتی است که پس از ثبت نام، در اختیار شما قرار میگیرد. برای دسترسی به این امکانات باید وارد حساب کاربری خود شوید.

پرده، زبرا ،پرده کرکره ،پرده تصویری ،مجموعه دکورپرده اولین تولید کننده زبرا ورمن رومن اورسی ،شنگریلا و سیلویت

حساب کاربری

چگونه وارد حساب کاربری خود شوم؟
برای ورود به حساب کاربری خود بر روی ورود در منوی اصلی سایت کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام استفاده کرده اید را وارد نمایید.

کیفیت هیچ وقت از مد نمی افتد

پرده زبرا از جدید ترین انواع پرده های تزئینی میباشد که به صورت دو لایه موازی بر روی هم قرار گرفته و با بالا و پائین کردن پرده نوار هائی که بر روی پرده قرار دارد میتوانید مقدار نور را به صورت دلخواه از ۵۰ تا ۱۰ درصد تنظیم نمود و در صورت نیاز میتوان پرده را کاملا در قرقره بالا جمع نمود و از نور کامل استفاده نمود . کارایی و نمای فوق العاده منحصر به فرد این پرده با وجود این که به تازگی وارد بازار تزئینات داخلی ایران شده است اما طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده و سریعا جایگاه خود را در میان مدل های دیگر پرده باز نموده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

رمز عبور خود را فراموش کرده ام. چگونه آنرا بازیابی کنم؟
برای ارسال رمز جدید، لطفا بر روی لینک رمز را فراموش کرده ام، در صفحه ورود به حساب کاربری کلیک کنید.
پرده، زبرا ،پرده کرکره ،پرده تصویری ،مجموعه دکورپرده اولین تولید کننده زبرا ورمن رومن اورسی ،شنگریلا و سیلویت پرده، زبرا ،پرده کرکره ،پرده تصویری ،مجموعه دکورپرده اولین تولید کننده زبرا ورمن رومن اورسی ،شنگریلا و سیلویت

ورود

عضویت

پنج × پنج =