نصب غیر حرفه ای کاغذ دیواری توسط افراد مبتدی که تجربه کافی در رابطه با نصب انواع کاغذ دیواری ها ندارند ، انجام می شود ، که به دنبال آن مشکلات و ایرادهای زیادی را به وجود می آورد . افراد زیادی هستند که از کاغذ دیواری به جای رنگ آمیزی در خانه استفاده می کنند چرا که کاغذ دیواری های امروزی به دلیل طرح و رنگ های متنوع و شیک گزینه مناسب تری برای دکوراسیون داخلی خانه محسوب می شوند .

چه مشکلاتی در نصب غیر حرفه ای کاغذ دیواری ایجاد می شود ؟

هرچند که قیمت کاغذ دیواری انتخابی شما بالا باشد ، در صورتی که نصب غیر حرفه ای کاغذ دیواری توسط نصاب بی تجربه انجام شود ، زیبایی خانه از بین می رود . در این مقاله به برخی از مشکلات ایجاد شده بعد از نصب غیر حرفه ای کاغذ دیواری توسط افراد مبتدی اشاره خواهیم کرد .

ایجاد حباب و برجستگی در کاغذ دیواری

حباب و برجستگی های ایجاد شده در زیر کاغذ دیواری معمولا به خاطر عدم توجه به زیرساز و مهارت کافی نصاب مربوط می شود . یکی از دلایل ایجاد حباب و برجستگی های موجود در کار به دلیل انجام نصب غیر حرفه ای کاغذ دیواری می باشد . افراد مبتدی توجه خاصی به زیرساز ندارند و همین امر باعث ایجاد مشکلاتی در پایان نصب کاغذ دیواری می گردد .

نصب غیر حرفه ای کاغذ دیواری

وجود درز بین رول کاغذ دیواری

از مهم ترین نکاتی که به هنگام نصب کاغذ دیواری باید به آن توجه کافی شود تمیزی و زیبایی کاغذ دیواری است . زیبایی کاغذ دیواری در صورتی که درز بین رول های آن مشاهده نشود چند برابر خواهد شد . افراد حرفه ای نصب کاغذ دیواری را به صورت یکپارچه و بدون ایجاد درز بین رول های آن انجام می دهند و اما افراد مبتدی به دلیل نصب غیر حرفه ای کاغذ دیواری نمی توانند به صورت یکدست کاغذ دیواری را بر روی دیوار نصب کنند .

جداشدن کاغذ دیواری بعد از مدت کوتاهی

چسب یکی از عوامل مهم در نصب کاغذ دیواری می باشد . توجه و دقت به نوع و مقدار چسب مصرفی درنصب کاغذ دیواری تاکید شده است زیرا اگر چسب به درستی استفاده نشده باشد امکان کنده شدن کاغذ از روی دیوار وجود دارد . نصاب های غیرحرفه ای در این زمینه احتمال مواجه شدن با این مشکلات را خواهند داشت اما با آموزش و کسب تجربه درکار می توانند به مرور در نصب کاغذ دیواری حرفه ای کار کنند .

عدم زمانبندی مناسب در نصب کاغذ دیواری

نصاب های غیر حرفه ای به دلیل نداشتن مهارت و تجربه کافی در حین کار زمان زیادی را نسبت به سایر نصاب های حرفه ای برای نصب کاغذ دیواری صرف می کنند . در صورتی که سرعت کار خود را بالا ببرند امکان ایجاد مشکل در کار آن ها زیاد خواهد بود .  زمانبندی در نصب کاغذ دیواری بسیار اهمیت دارد اما افراد غیر حرفه ای قابلیت تنظیم زمان را برای نصب ندارند .

اشتباهات رایج در نصب رول طرح دار

نصب کاغذهای دیواری که طرح دارند باید با دقت و حساسیت بیش تری انجام شود . رول های طرح دار باید در امتداد رول دیگر قرارگیرند و همین امر موجب می شود که افراد مبتدی نتوانند به درستی نصب کاغذ دیواری را انجام دهند . این مورد از اشتباه در نصب غیر حرفه ای کاغذ دیواری جبران ناپذیر است زیرا می توان بدون دقت اشتباه نصب کاغذ را مشاهده کرد . افراد حرفه ای این اشتباهات را به ندرت انجام می دهند .

افراد مبتدی در زمینه نصب کاغذ دیواری در ابتدای کار خود با مشکلات زیادی رو به رو هستند . استفاده بیش از حد از چسب ، مصرف بی رویه رول های کاغذ دیواری و عدم زمانبندی مناسب برای تمام کردن کار خود از جمله اشتباهات و مشکلات اساسی نصاب های غیرحرفه ای محسوب می شود .

در نتیجه باید در نصب کاغذ دیواری دقت لازم را داشته باشیم تا از بروز مشکلات ذکر شده جلوگیری کنیم.

دکور پرده در زمینه خرید و فروش مدل پرده زبرا و کاغذ دیواری های مختلف فعالیت دارد و با استفاده از افراد با تجربه و حرفه ای در کار توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید .برای اطلاع از لیست قیمت پرده زبرا و کاغذ دیواری های این مجموعه به لینک مورد نظر مراجعه نمایید .

درباره decorpardeh

دکورپرده تولید کننده پرده زبرا و کرکره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *